Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Почему вилка Lefty лучше остальных? МТВ оффтоп


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Ви тут розвели, аж  не осилю швидко перечитати все)
Про "серйозні" дисципліни - думайте, для чого ці вилки. Не для ДХ, а для кросскантрі) 
Хоча. Ми з братом  катали на 29" Cannondale Trigger carbon та іншому алю... Там по 130 ходу, і валять будь здоров. Там білий був для Трейлу, і 100% на ньому буде норм)
Я не кажу що нема кращих 2ногих вилок) Я теж катірую вилки магура, особливо зараз є з електронним управлінням та іншими прибамбасами)  Або ДТ свісс чи Маніту)
Але все ж  технологія Лефті обгрунтована, і в неї є майбутнє)

kRcd7KJWYZQ.jpg
M0OSZyxWnqA.jpg





п.с. про Каннондейл ще: є така вилка Fatty. Дуже стара модель) Нічого не нагадує? )
1998-fatty.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саша нормально всё расписал)

кстати к нам на гонку приезжал мужчина лет 50 чемпион Украины в своей возрастной категории, так вот он гоняет КК на 28" колёсах и вилке Fatty =)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

W2fFlKRP4Ho.jpg

2scFKnFO2-g.jpg

 

Тоже колись мав можливість катнутись на такому, якшо чесно не відчув взагалі нічого іншого в порівнянні з звичайною вилкою. Лефті та не гнулась не скручувалась і тд, шо впринципі здивувало. Я думаю шо вона точно має право на життя, доставляюча така конструкція

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб дійсно оцінити стійку Lefty (давайте будемо відверті, бо вилкою вона аж ніяк не є) потрібно на ній спробувати проїхатись, бо переважна більшість говорить про її мінуси ніразу її не спробувавши.

 

Щоб по справжньому порівняти її з чимось потрібно спробувати її в аналогічних умовах і запевняю, ви ніколи вже після цього не будете байдужі до неї, лише "жаба" буде душити в середині дивлячись на її цінник. :)

 

Я практично жорстко не катаю, в основному XC, але уявіть стійка 2010р, я проїхав на ній першу 1тис, у попереднього власника відкатала близько 11тис.км, ще в попереднішого 6-7тис (в США), зараз служить в мене, без натіків на будь яких люфти. Абсолютно жорстка, неймовірно плюшева і з картриджем PBR має яку не яку платворму.

 

мій:

post-4525-0-83378900-1420811611_thumb.jpgpost-4525-0-99815100-1420811629_thumb.jpg

 

Щодо міцності, то тут середньостатистичний студет 3го курсу, який проходив сопромат не за бабки дасть відповідь, що при збільшені товщини прута 10%, міцність виростає десь приблизно на 30%. Січення ноги звичайної вилки становить 32мм тут 44мм, тобто запас міцності становить  15-20% в порівнянні зі звичайною двухногою вилкою (32мм)

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 диаметр штока? визуально не похоже. может ты о штанах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Січення ноги звичайної вилки становить 32мм тут 44мм, тобто запас міцності становить  15-20% в порівнянні зі звичайною двухногою вилкою (32мм)

 

Fox 36 FLOAT   150 FIT RC2 - 36мм, RS Totem - 40мм (это так на вскидку из однокоронок). А так и Fox 40 и MZ Monster - 40мм. (2х коронки).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Катался я на карбоновой лефти на карбоновом же найнере. У нее действительно дикая торсионка, и вообще грамотно сделана.

Если так разобраться то проблема в обычных вилках- ради лайта они слишком дрыщевые в боольшинстве случаев. Я шивер щупал (кажется)- двухкоронка перевертыш- у нее торсионки нету вообще по сровнению с той лефти.

 

Вообще все эти вилки телескопического типа на скольжении- хрень. просто в производстве они не сложные и технология самая обкатаннная.

Я себе на кантрийник поставил бы паралелограммку.

show_kilo_11.jpg

 

п.с. катал на том же санондале что и Космонавт".

 

п.с.2 У меня есть размеры этой паралелограммки. Можно самому запилить. Ибо они делаются в Германии и цены вообще дикие.

Змінено користувачем RSA
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Ну що я буду спорити?  На мою думку Lefty - це деталь більше для ХС з заявкою у інші дисципліни.

Ох реб"ята, ви собі не уявляєте як моя "старенька" 9-річна лівша з пробігом 15+ тис.км облизує трасу і обїжджає кожен камінець, кожну піщинку, просто "прилипає" до поверхні! Ні це ви просто не уявляєте!

Чим більше їжджу на ній тим більше захоплююсь.

 

2-3 години експлуатації по повній Lefty навертають в віру навіть найбільших скептиків ;)

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name