Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Ще одна моя відео робота і цього разу там є і байк ;)


Zhroma
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Привіт. До Дня Захисту Дітей завершив ще одне миле відео. І доречі там є байк :blush:

 

 

І доречі що скажете за велобіги?

Змінено користувачем Foradona
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Круте відео як завжди! )
І велобіг кльова штука)

Якщо колись будеш в Рівному - пиши, прийму) Знімеш відосик) Вони в тебе якісь дуже душевні виходять, такі приємні)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отличное видео, мне тоже понравилось, будет круто, если малыш начнет катать триал и ему это будет интересно)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видео просто дивовижне! Стоит только представить как ребенок будет смотреть эти работы когда подростет..волшебно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую дякую. Стараюсь, вчусь, дерзаю.

 

Круте відео як завжди! )
І велобіг кльова штука)

Якщо колись будеш в Рівному - пиши, прийму) Знімеш відосик) Вони в тебе якісь дуже душевні виходять, такі приємні)

 

Домовились. Дам знати. Доречі якщо це відео це посуті компіляція домашніх архівів то влітку хочу вже зняти більш постановочне відео з малим на велобізі. Це буде перше вело відео. Відносно велобіга, то я просто в захваті. Я рекомендую, навіть дуже усім цю річ. Малий настільки його любить, що ми після довгих пролгулянок по приходу додому миємо колеса і він ще вдома ганяє по кімнатам. Причому він ніколи не бачачи мене на тріальному байку (нажаль) сам оминає жодного бардюру, сходів чи інших прогод на п’яту точку.

І бачачи це в мене просто немає слів, емоції і взагалі я самий щасливий тато. Тому я думаю якщо не тріаліст то файний велосипедист з нього вийде точно. Трошки підросте куплю йому з педалами і дасть Бог зберу собі якийсь для фану і будемо прививати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ото каша, ото нямка ) Самый смак видео — естественность, ну и меткий глаз, умелая рука и добре серце батьки конечно. 

 

*зашёл по ссылке в твоей подписи и вспомнил) а это 2009 ) и тоже твоё ;)

 

trial_104.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ухти яка футболочка. Оце так дежав’ю... Дякую за спогади. Сумую я за тріалом, одна розрада малий ;)

Ото каша, ото нямка ) Самый смак видео — естественность, ну и меткий глаз, умелая рука и добре серце батьки конечно. 

 

*зашёл по ссылке в твоей подписи и вспомнил) а это 2009 ) и тоже твоё ;)

 

trial_104.gif



Круте відео як завжди! )
І велобіг кльова штука)

Якщо колись будеш в Рівному - пиши, прийму) Знімеш відосик) Вони в тебе якісь дуже душевні виходять, такі приємні)

Та й ти як будеш в Мукачеві, пиши. Теж прийму ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name