Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Курва!(Ozonys Curve v3 20" бортовий журнал)


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

сильный байк

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі Курв багато в нас) 26" точно)) 
Дякую всім за відгуки) Вчора виступав на ньому - байк дуже стильно виглядає і привертає увагу! )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міняю винос..геометрія вийшла 1000/+75, але по непонятних причинах ДУЖЕ низько з цим виносом, і не можна вирвати взагалі. Ставлю 175/35 Бонз..не знаю,як вони це зробили,але під Озоніс треба Бонз,а інші не канають))))
Це не тільки моя думка - Ян теж пробував вчора...
Можливо ще грає роль вилка, але на Монті та Есно з нею було норм.... хз)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міняю винос..геометрія вийшла 1000/+75, але по непонятних причинах ДУЖЕ низько з цим виносом, і не можна вирвати взагалі. Ставлю 175/35 Бонз..не знаю,як вони це зробили,але під Озоніс треба Бонз,а інші не канають))))

Це не тільки моя думка - Ян теж пробував вчора...

Можливо ще грає роль вилка, але на Монті та Есно з нею було норм.... хз)

У озониса не такой наклон стакана, как у как бикоза, неона, бионика и прочих. Соответственно угол выноса меняется. Обрати внимание, что они сами ставят на свои стоковые комплиты именно 175/35.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Міняю винос..геометрія вийшла 1000/+75, але по непонятних причинах ДУЖЕ низько з цим виносом, і не можна вирвати взагалі. Ставлю 175/35 Бонз..не знаю,як вони це зробили,але під Озоніс треба Бонз,а інші не канають))))

Це не тільки моя думка - Ян теж пробував вчора...

Можливо ще грає роль вилка, але на Монті та Есно з нею було норм.... хз)

У озониса не такой наклон стакана, как у как бикоза, неона, бионика и прочих. Соответственно угол выноса меняется. Обрати внимание, что они сами ставят на свои стоковые комплиты именно 175/35.

Та я вже зрозумів) Хитрюги))) 

 

Ну в Абеля 150/35 зараз, але + кільце проставочне в 1см і хайрайз...в мене Борн руль і без кільця..думаю буде норм)

 

А ще в мене можливо коротша вилка, ніж Бонз... не 370мм,а 350... Цікаво, що дає кут рульової і довжина вилки?

 

Замінив винос на 175/35 - стало ДУЖЕ зручно! А ще поставив 172мм шатуни Неон Боу) Не стандартно для мода,але з високою кареткою норм, а кік  набагато легше стало робити з кривої поверхні... + скинув на шатунах 170 грам, обрізав деякі шипи на передній покришці... вага вийшла 7,47 . Літом можливо поставлю магуру на перед, до того часу струться покришки...і якщо ще обода замінити, то байк легко може важити менше 7... капєц. Я колись подумати не міг,що це реально....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скок вилка весит, кстати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да да, мне тоже интересно=)

 

Скок вилка весит, кстати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Вилка 600 грам, тільки не пам"ятаю, чи я важив до того,як шток обрізав, чи після...
t1AFpfVTp_Y.jpg
eKcXx7DCFaI.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Корпоративи і виступи закінчились, байк розбирається...
Скоро буде купа роботи з байком, заміна  багатьох запчастин в сторону ефективності, міцності та лайту) Все буду описувати та фоткати. Бортовик! )



І так, список деталей, які   на протязі кількох днів будуть поставлені:

1. Нове переднє колесо (Обід Maestro, втулка BONZ недиск, 28спиць)
2. Вилка  Trialtech sport 4b 20
3. Нові гальма (спереду буде ручка, що зараз стоъть в мене ззаду - Racing Line 1 моделі, з пластиковим поршнем, ричагом ЕСНО cnc, ззаду - Ручка нова Racing Line nano28 повністю взборі, бачки скрізь Magura , болти титанові. Штуцери стандартні., все змазане змазкою Racing Line ) + колодки Kokapads, Chepads...
4. Інший, новіший карбоновий руль 
5. Педалі BONZ рамки
6. Кріплення Есно безпроставочні на зад + буде бустер обов"язково...
7. + 10шт. титанових болтів у винос і втулки + титанові болти в тормозних ручках і рульовій. 
8. Натяжки Rockman

 

  Деякі з деталей перед утановкою проходять через дріллінг))) Фото пізніше...)
Загалом перехід на фулл магуру, додається більше міцності (вилка, руль) та ефективності (гальма, педалі)... важко сказати,як змінитья вага..вилка важча на 200 грам, але при цьому набагато міцніша... Але гальма  та переднє колесо легші разом на 150-200грам... надіюсь,що вийде так само...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

аззз, жду фото уже с нетерпеньем )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі я прозрів...) розточив трошки рамку в одної педалі,поважив,а вона на 2 грами важча за недрилену))) Педалі Бонз різної ваги вийшли,і по факту важать НЕ 297 г , а 325(((.
Корпус КОПІЯ  рамок Трайол по розмірах, рамка така ж по ширині між болтами, але ширша на 1см в сторону....



А ще рамки більш гостріші, ніж Есно, і корпус не з 6061, а 7071, тому міцніший...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі я прозрів...) розточив трошки рамку в одної педалі,поважив,а вона на 2 грами важча за недрилену))) Педалі Бонз різної ваги вийшли,і по факту важать НЕ 297 г , а 325(((.

Корпус КОПІЯ  рамок Трайол по розмірах, рамка така ж по ширині між болтами, але ширша на 1см в сторону....

 

А ще рамки більш гостріші, ніж Есно, і корпус не з 6061, а 7071, тому міцніший...

Саша разошелся :good:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

ОБНОВКИ! Оновив ще в січні - не закидав фото...

 

ya2jcNYJUm4.jpg

psrQsi7Ah20.jpg

7Qfpu-Y_FKY.jpg

bfDtQOKmTXo.jpg
ThdRpEej8is.jpg



П.с. Базова покришка спереду все ж TryAll - погода така. Грязь, мокро,самі розумієте... а Кенда на суху буде) На 100грам легша)
Вага зараз 7,3)

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
 

Рама OZONYS Curve V3 20" Magura
 
Рульова колонка Bonz PRO, кришка і титановий болт Есно.
Вилка TRIALTECH Sport 4b
Винос BONZ PRO 175|35, Титанові болти 6шт.
Руль ROCKMAN carbon 730
 
Переднє колесо:
Обод MAESTRO
втулка BONZ 28h, титанові болти 2шт.
Покришка TRY All sticky lite
алюмінієві ніпелі.
 
Заднє колесо:
Обод MAESTRO
Втулка Echo TR
Зірка BONZ 12t
Наняжки ROCKMAN cnc
Покришка TRY All sticky lite
 
Каретка RESET titanium
Шатуни NEON BOW cnc (172mm, 330gr)
Педалі BONZ cage
Фрівіл ECHO SL titanium
Цеп Taya single speed SL
 
Гальма
Передні:
Ручка RacingLine/cnc Поршень RacingLine на 2 сальника/
Ричаг ECHO cnc/
бачки Magura / Колодки Kokapads Violet/ 
Титанові болти в ручці 2шт.
Кріплення Neon Bow
Бустер RacingLine carbon
 
Задні: 
Ручка RacingLine Nano 28 (всі титанові болти)
бачки Magura
Колодки Endorfin 
Кріплення Echo Tr
Бустер RacingLine carbon
Змінено користувачем ENDORF!N
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

офигееееть))) крутой байк))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додав опис)
+ зараз більше завалений руль)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для подальших повідомлень.
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name