Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Результати чемпіонату в м.Тернопіль 2013


Green
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Юніори

 

 

1. Грішаєв Олександр 21102030 - 9 м.Львів

2. Коляда Олег 12105550 - 19 м. Луцк

3. Павловський Володимир 55505241 - 27 м.Тернопіль

4. Зозуляк Петро 55315335 - 30 м.Львів

5. Білозерських Дмитро 45515355 - 33 м.Бровари

6. Галілейський Ілля 35555255 - 35 м.Бровари

7. Шклярук Орест 55555255 - 37 м.Львів

8. Рекрут Олександр 55555553 - 38 м.Тернопіль

9* Лопушанський Юра 55053150 - 24 м.Підволочиськ

 

 

Експерти

 

1. Цимбал Костянтин 510100 550550 - 27 м.Миколаїв

2. Кулішевич Артем 351212 221521 - 27 м.Ківерці

3. Кулішевич Петро 505520 450530 - 34 м.Ківерці

4. Малюта Іван 55хххх - 55хххх м.Львів

5*Старжинський Олександр 555555 555520 - 52 м.Рівне

*позапризовий

 

Змагання в загальному вийшли як на мене досить не погано, враховуючи те, що ми все зробили за пів дня , окрема подяка хлопцям з Броварів , без вас нам було б дуже важко :*

Але всежтаки наше місто напевно наповнене негативною енергією , про це говорить моя зломана рама, фрівіл Кості , втулка і ручка хлопців з Броварів і тд. І ще хто був на самому початку змагань, той памятає подію з нашою улубленою Міліцією ))

 

На рухунок "Юніорів" траси були середньої важкості і призові місця чесно здобуті. Також я радий за Павловського Вову за здобуття третього місця в "Юніорах", це його перші змагання і вже призове місце :*

Про експертів я не можу точно всього сказати, так як я за ними не спостерігав, але теж думаю що все було досить не погано, не враховуючи те що конструкції були хреновато зроблено, через це Петя Кулішевич влетів одною ногою в піддон, вибачай нас за це, ми будем старатись все виправити в наступному році)

Реєстрація учасників пройшла правильно, тобто розподілення тріалістів по категоріям було правильним !

 

Але всеж учасників було не багато, особливо в категорії "Експерти", мене дивує те що хлопці не хочуть спробувати свої сили в цій категорії, тільки один Старжинський Олександр спробував і як на мене в нього досить не погано вийшло , тому раджу вам не боятись і пробувати нові категорії, якби я приймав участь то точно проходив трасси в категорії "Експерти" , хоть і рівень в мене не високий)

 

І ще бажаємо Малюті Івану скорішого виздоровлювання ))

 

Прошу вас писати всі відгуки і позитивні і негативні , для нас це дуже важливо)

 

Також дякую всім учасникам і взагалі всім хто приїхав з інших міст) Особливо Цимбалу Костянтину за те що він подолав такий довгий шлях і вибачаюсь за те що не зміг його зустріти на вокзалі, зате мене виручила моя дівчина за це їй теж велика подяка) Есть контаааакт ))

 

П.с. фотографії закидайте мені на сторінку вк.ком/ride_with_born, або на якийсь файлообмінник

Змінено користувачем Green
  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зелёный, при чём здесь Бровары?)

Змінено користувачем adamanson
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зелёный, при чём здесь Бровары?)

Я скопировал название теми і забил исправить(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

імхо чемп вийшов досить непоганий як для першого разу! були звичайно недоліки, але сама атмосфера і змагання мені особисто сподобались.призи хоч були і скромними але приємно) траси були досить цікавими як і учасники. було приємно познайомитись з новими людьми, і взагалі круто провели час, особливо з броварськими хлопцями після чемпу))

дякуємо всім учасникам за те що приїхали і підтримали цей захід. вибачайте якшо щось не так, будемо виправлятись)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як в Коки вишло 22? Якщо в нього 27!! И якого в мене 34? І так дох*я пятірок я чудово памятаю як проходив трасси!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як в Коки вишло 22? Якщо в нього 27!! И якого в мене 34? І так дох*я пятірок я чудово памятаю як проходив трасси!

Пєтя, судив і рахував ваші очки не я, я просто вписав те що було записано на листку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але всеж учасників було не багато, особливо в категорії "Експерти", мене дивує те що хлопці не хочуть спробувати свої сили в цій категорії, тільки один Старжинський Олександр спробував і як на мене в нього досить не погано вийшло ,...

Та я ж не вперше в експертах..)) Я не хотів брати участь саме через  рівень трас. Точніше їх небезпечність та не закріпленість.... Ну і ціна не відповідала рівню змагань.

Але  я радий, що приїхав - побачив купу людей знайомих, відпочив)

 

п.с. до ряду поломок - я зламав потім вилку, і на чемпі потікла мага. Всі пробивали колеса, поломані осі втулок, рами, магури відломані, фрівіли, зірвані різьби і так далі...)))

 

Окрема подяка Юрі, за те,що підвіз, і також Вові Павловському, за те, що довіз до автовокзалу! 

 

+ фото вконтакті :

 

/album-49883741_179641953

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І так хлопці, тепер відгук від мене, мій напевно буде самий великий, так як був з самого початку і до кінця)

 

Що можу сказати за чемп:

Дякую Іллі що нас зустрів на Вокзалі, Сусу дякую що приютив нас, було весело)

Щодо змагань і рівень трас, це індивідуально до кожного.

Траси юніорів було згідно з рівня райдерів, а щодо експертів, так, траси були заважкі -  але не забувайте що це вже не Юніори і там ви не зможете проїхати все за задньому колесі.

 

Можливо контрукції були і не дуже надійні, але хлопці старалися коли будували їх, і ми цим їм допомогли =)

Я не бачив людей кому не сподобався чемп! Хоча "Аура" була не дуже весела. Незнаю, але чомусь багато хто щось зламав (це вже писали вище).

Також сподобалось як Міська Влада до цього віднеслася, з собою принесла музику, підключили(хоча мені казали що їм не давали електрику) і також гарні грамоти з печатками медалі і призами.

Петру переплутали його ім*я з Павлом=) і йому зразу ж сказали що змінять на правильне ім*я.

 

Місто само по собі цікаве, люди дуже люб*язні, навіть той патруль який нас зупинив в ночі))))

Ще раз дякую хлопцям з Тернополя : Сусу, Іллі, Рекруту, Шафранському, Космонавту :*... всіх дуже довго буду перераховувати.

 

Гарно провели час, після чемпа в піцерії гарно посидили(безкоштовну піццу всі пам*ятають), і після піцерії на на Опері покатали, а потім в колі тріалістів і дівчат посиділи)))))

 

Заголом чемп був доже крутий, недоліки є, але це перший досвіт. І я залюбки приїду в наступний раз до вас на чемп!!!!!

 

P.S. Кока Падссссс)))   Есть Контаккккктттттт!!!!)))

 

e2fb84f1b7.jpg

Змінено користувачем Ille
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І так хлопці, тепер відгук від мене, мій напевно буде самий великий, так як був з самого початку і до кінця)

 

Що можу сказати за чемп:

Дякую Іллі що нас зустрів на Вокзалі, Сусу дякую що приютив нас, було весело)

Щодо змагань і рівень трас, це індивідуально до кожного.

Траси юніорів було згідно з рівня райдерів, а щодо експертів, так, траси були заважкі -  але не забувайте що це вже не Юніори і там ви не зможете проїхати все за задньому колесі.

 

Можливо контрукції були і не дуже надійні, але хлопці старалися коли будували їх, і ми цим їм допомогли =)

Я не бачив людей кому не сподобався чемп! Хоча "Аура" була не дуже весела. Незнаю, але чомусь багато хто щось зламав (це вже писали вище).

Також сподобалось як Міська Влада до цього віднеслася, з собою принесла музику, підключили(хоча мені казали що їм не давали електрику) і також гарні грамоти з печатками медалі і призами.

Петру переплутали його ім*я з Павлом=) і йому зразу ж сказали що змінять на правильне ім*я.

 

Місто само по собі цікаве, люди дуже люб*язні, навіть той патруль який нас зупинив в ночі))))

Ще раз дякую хлопцям з Тернополя : Сусу, Іллі, Рекруту, ШафранськомуКосмонавту :*... всіх дуже довго буду перераховувати.

 

Гарно провели час, після чемпа в піцерії гарно посидили(безкоштовну піццу всі пам*ятають), і після піцерії на на Опері покатали, а потім в колі тріалістів і дівчат посиділи)))))

 

Заголом чемп був доже крутий, недоліки є, але це перший досвіт. І я залюбки приїду в наступний раз до вас на чемп!!!!!

 

P.S. Кока Падссссс)))   Есть Контаккккктттттт!!!!)))

 

e2fb84f1b7.jpg

я знав що ти не тої орієнтації, поцілунки хлопцям відсилаєш... я с тобою більше на катаю, а то коли морду робить буду, ти можеш сзаду підсуїтитись:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чемп був дуже крутий, дружня атмосфера та цікаві траси, класна компанія. Дуже добре проведений час)))

Bratishka, а ти краще мовчи, бо ти з ним в одній кімнаті спав.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чемп був дуже крутий, дружня атмосфера та цікаві траси, класна компанія. Дуже добре проведений час)))

Bratishka, а ти краще мовчи, бо ти з ним в одній кімнаті спав.

то він зі мною, а не я з ним)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, львовские ребята покатались на "ура"... Петька Зазуляк через шлем получил сотрясение (не могу представить, что было бы без него)... Малюта Ваня получил частичный разрыв связок на ноге... Я откатал все соревы нормально, но потом взял проехаться на 24-ке  и убрался жестко) В общем все супер!!! ))

Но все же, добавлю от себя, что ребята молодцы. Знаю не по наслышке что такое отсутствие поддержки, так что организовано чемп было на достойном уровне)

За первое место в любителях немного неожиданно, так как даже не надеялся на призовое место... но все же очень приятно. Хотелось, конечно, участвовать в экспертах, но посмотрев на трассы, стало понятно, что "а ну его)"

Отдельное спасибо пиццерии "Феррари" за бесплатную пиццу, ахахахах)))

Всем привет, рад что встретил знакомые лица, приезжайте в гости во Львов ;-)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично за себя и категорию "Эксперты" могу сказать что я бы там тупо убился. Трассы были не только сложные (что в принципе никого не пугает) а и опасные. Да и на многих как специально были сделаны большие амплитудные движения без всякой возможности обойти штрафом для тех кто не дотянет никак.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name