Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Ярослав Пожарко і Александр Шевченко


Tarasik
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім 

 

Мова піде про цих людей

 

Ярослав Пожарко - з міста Буча     ід vk - yarka.vadimovich       
Александр Шевченко - з міста Рубіжне   ід vk -  id143389193    його  на велотріалі забанили, ник його Валера2013

 

Я продавав всій сток, ці двоє в мене хотіли купити деталі Ярослав Пожарко взяв передне колесо, руль, винос і вилку... за які він мав заплатити 400 грн, ціна опустилась до 350грн.
В той самий час він у Александра Шевченко(ака Валера2013) купив раму здається за яку він мав заплатити 120 грн.  а  Алесандр в мене взяв фрівіл і рульову  які коштували 200 грн, він сказав шо заплатить 80 грн а 120 скине Ярослав, так як про нашу домовленість він знав.
Прийшли мені гроші 420 грн  від Ярослава, а моло бути 470, я запитав - чого так? На моє питання він відповів шо думав шо 420.  Поросив шоб я відправив деталі, а він гроші ше докине ) Я поступив по доброму пішов відправив обом деталі відправив 7 травня 2012 р. горошей немаю до тепер((
Ярослав каже шо  йде відправляти так і невідпраить, і так постійно. Ше каже шо в нього екзамини тiпа він немає часу, а Александр не відправляв бо йому мали прийти гроші  за тормоза, і він мав  відпрати потім за вилку і  ше за шось - непомню, так і невідправив. А зараз він відказується відправляти бо він неможе розибрати фрівіл - тож його проблема. Я  ж невинний шо в нього прадід єврей. і в нього 2 ліві руки.
 
Просьба хто їх знає вправти їм мозги на місце і хай повернуть гроші..

 

по бажаню можу скинути переписки 

Змінено користувачем Tarasik
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По перше виправ помилки, бо неможливо читати
а по ділу можу сказати, що Саня Шевченко також довго морозився мені гроші кидати, але всетаки кинув

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оце ж то розборки...нікому не радив би звязуватись з такии мутними людьми, особливо якшо ше школота. хз, наврядчи ти з них витягнеш ті 50 грн ...успіхів)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Действительно, ещё раз, и много раз будем повторять, будьте внимательны, чаще спрашивайте и подробней узнавайте о пользователях с которыми хотите заключить сделку. Но если не дай бог, что-то подобное случилось, создавайте о них темы, оставляйте отзывы в «Отзывах о сделках». Со своей стороны, если эти люди не будут исправлять свои ошибки, мы будем эти стрёмные, сомнительные элементы отключать от форума, и будем следить, чтобы они здесь больше не появлялись и не портили воздух.

Тарасик, информируй как будут дела с ними. Если ничего не добьёшься сразу говори.

Просьба кто в контакте, посодействуйте, помогите парню, отпишите этим орлам пусть пошевелятся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда, ну большая ж часть людей сдешних нормальные, но и терпил всяких хватает!!!

п.с думаю за те 50грн они и забудут....у меня тоже такая вот хрень, мне человек и по сей день палтину не отдал...я и напоминать устал ибо дофени..........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утром деньги - вечером стулья!

Уговаривал меня один из них продать деталь, а потом деньги вышлет) В итоге получил наложку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оооо у Пожарко новый аккаунт , забавно)

с Пожарко имел дело , воопще не понравилось , покупал в новом состоянии кроссовки найки, пришли убитые в хлам , и деньги потом неделю отправлял!

Змінено користувачем BikerochegTrialist
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отзывы о сделках оставляйте!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пожарко знаю лично, у него вроде как реально экзамены и всё такое. Думал, что аккаунт его по-другому называется (к тому же там написано город Артёмовск, а не Буча).

Насколько известно, то собирает байк не себе, а товарищу, и из-за этого могли быть задержки с деньгами. Если что - встречусь на днях, спрошу что да как.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Его начинающего в лс

Это не я и с Александром Шевченко у самого проблемы вот сылка на

 

 

velotrial.com.ua/forum/topic/20652-тукана-магелана-06/

 

 

У это Тарасика я ничего не брал, а сылка почему моя я сам незнаю. Звонил Александру Шевченко он говарит ты не причем Могу дать его номер поговарите с ним

Поэтому уточняйте парни кто есть кто.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пожарко знаю лично, у него вроде как реально экзамены и всё такое. Думал, что аккаунт его по-другому называется (к тому же там написано город Артёмовск, а не Буча).

Насколько известно, то собирает байк не себе, а товарищу, и из-за этого могли быть задержки с деньгами. Если что - встречусь на днях, спрошу что да как.

та і то правда він зібрав свій  потім збирає други мої деталі він ше на свій брав екзамини то правда але блін екзамен триває небільше 2 годин точно  шо проблема піти в банк відправити гроші то займе 10 хв.)

 

 

неее він точно не начинающий я його особисто бачив  бо недавно в нього фрівіл брав він із львова я до львова  до нього по фрівіл їздив..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читай что он в лс отписал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

насколько я знаю то под ником начинающий на форуме скрываеться некий Виктор Некрасов) и он действительно новичек,только недавно собрал байк на тукане 06 ,Автор немного ошибся наверно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарасик, что ты молчишь? 

Вот ещё он тебе ответил http://velotrial.com.ua/forum/topic/20652-тукана-магелана-06/?p=165386 - ты ему минуснул же по какой то причине.

А кто-то проверял этого в контакте?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарасик, что ты молчишь?

Вот ещё он тебе ответил http://velotrial.com.ua/forum/topic/20652-тукана-магелана-06/?p=165386 - ты ему минуснул же по какой то причине.

А кто-то проверял его в контакте?

тоисть проверял? начинающий это Виктор Некрасов,а не Ярослав,Тарасик попросту нагнал на Витю.

 

http://m.vk.com/trololozzzzz - он же"Начинающий" на форуме,Тарасик,ты неправ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для подальших повідомлень.
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name