Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

2-й Етап кубку України з велотріалу


Dimi4
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

post-3587-0-94960000-1368435404_thumb.jpgpost-3587-0-43293300-1368435421_thumb.jpgpost-3587-0-69407500-1368435441_thumb.jpg


2-й
Етап кубку України з велотріалу

Організація, відповідальна за проведення: Львівська обласна
федерація велоспорту

Виконавець: ЛОФВС
Юридична адреса : м. Львів вул. Самчука 8.
Відповідальна особа:(організатор) Крупкін Дмитро Сергійович

Контакти відповідальної особи:
Мобільний тел. 067 2625227,
063 2456540


Термін реалізації
заходу: 11.05-12.05. 2013р.

Місце реалізації
заходу: м. Львів вул. Винниченка 4, (Скейт парк)


Кількість учасників які зареєструвалась: 47.


11.05.2013 виступали дві категорії: юніори та еліта.

в категорії юніори отримав перемогу Кулішевич Артем,

                                              друге - Максимів Андрій,

                                              третє - Петрищак Роман.


в категорії еліта (найвища категорія) отримав перемогу Соколовський Ян м. Рівне,

                                             друге - Крат Владислав м. Київ,

                                             третє - Драгонер Юрій м. Одеса.


12.05.2013 спортсмени виступали в категорії: експерти.

в цій категорії отримав перемогу Малюта Іван м. Львів,

                                        друге - Цимбал Костянтин м. Миколаїв,

                                        третє - Талан Дмитро м. Енергодар.

Спонсори та партнери заходу:

Львівська міська рада, магазини спортивного
спорядження «Бумеранг», «Екстрем Стайл», тріал компоненти від інтернет магазину GO-ON.com.ua. «Extreme-Bicycle
Components» - продаж та ремонт велосипедів і комплектуючих всіх видів.
Тех. підтримка: енергетичний напій «Red Bull», Паб-ресторан «Роберт Домс», ARTCONVOY (звук, сцена, світло), "Lviv Motion" (клуб паркуру у Львові),
"Bike Trial Performance" клуб з велотріалу у львові.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мою думку, Діма, ти з організацією не справився. Вибач, звісно,я розумію, що акцент на еліту, але тупо забити на 18чол це не гарно. За що вони пратили по 50грн? Щоб я розмітив 2 короткі траси, бо більше не було з чого,а мій друг,який взагалі не тріаліст посудив? 800грн тих 18чоловік оплатили змагання для еліти,круто.
Один суддя на всі змагання це провал. + ніде не було вказано, що експерти будуть в неділю. Була мова тільки за троєборство. І зважаючи на важкість купівлі квитків багато людей не змогли залишитись. 
Якось так...

п.с. якого фіга мені Сабецький (замінив  мого друга в суддівстві, коли мо поїхали)понаставляв неіснуючих  штрафних,якщо я не проходив, і тоді їхав в поїзді взагалі - не ясно)))
Він казав, що він якись "суддя 2 категорії" ..то пан суддя мав би знати, що за пропуск більш ніж 3х секторів - дискваліфікація. а не 46 штрафів з 40можливих..які я фізично не міг набрати) нутаке))

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже посмотрел результаты, и понял вот что:

Я так понимаю все приехали в субботу, в том числе и эксперты.

И я так понял что все в основном уежали вечером в тот же день.

И по результатам основаная часть экспертов пошла в "юниоры"

 

Само собой хорошо, что приехали, хоть и не в своих категориях были -  ну хоть в другой учатсвовали,а с другой стороны не красиво вышло очень.

 

P.S. Смотрел уже фото, вроде бы не плохо, но хотелось бы посмотреть видео как там было на самом деле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже посмотрел результаты, и понял вот что:

Я так понимаю все приехали в субботу, в том числе и эксперты.

И я так понял что все в основном уежали вечером в тот же день.

И по результатам основаная часть экспертов пошла в "юниоры"

 

Само собой хорошо, что приехали, хоть и не в своих категориях были -  ну хоть в другой учатсвовали,а с другой стороны не красиво вышло очень.

 

P.S. Смотрел уже фото, вроде бы не плохо, но хотелось бы посмотреть видео как там было на самом деле.

некоторые пошли в юниоры потому-что посмотрели на трассы и передумали там выступать, чтобы не убить себя и байк

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене остані дві траси було по 2 штрафних а мені порахували один на 5 тільки другий 2 штрафа.....що це таке взагалі?мені особисто суддя говорив шо у мене по 2...капец якись

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погоджуюсь що не справився, але перший раз всеж таки займався тим і сподівався що буду мати більше помічників((( наступний раз не буду на них розраховувати взагалі... По категоріям хотів робити дві: юніори і еліта, народ почав напрягатисьі казати що хочуть якихось мужиків яких ніде нема... Тим паче я перепитувався на форумі що до проведення і як кому зручно, народу пофіг- додав категорію "мужики."

 

Ну вже що зроблено то зроблено... Наступний раз обіцяю виправитись!!! Дякую за коментарі.

 

Чекаю ше побажань та скарг, все врахую наступного разу!!!

  • +1 7
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але за траси еліти - плюс! Реально важкі і круті. Я  тому і не пішов - занадто  нереально для мене (але це моя проблема, а не трас). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо кто приехал, кто помогал и кто вместо экспертов пошел в любители...да да, вам тоже спасибо, что показали, как трасса любителя одними киками проходится  :diablo:

Отдельное спасибо Сане за то, что мы с ним переделали обкатанные трассы любителей  :good:

 

В будущем, надеюсь, что любители и эксперты будут в один день (для любителей больше поддонов надо...), а элита будет во второй!

 

С организацией все нормально, только ведущий в первый день был лучше, да и плюс палатки рэд булловской не хватало... хотя и так нормально все. 

 

Надеюсь, что в следующем году Львов вновь будет в календаре соревнований! А если нет - тогда приезжайте к нам в гости просто так! 

 

 

отдельная благодарность двум парням из Тернополя за то что проявили солидарность перед новичками  :icon_thumbsup:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погоджуюсь що не справився, але перший раз всеж таки займався тим і сподівався що буду мати більше помічників((( наступний раз не буду на них розраховувати взагалі... По категоріям хотів робити дві: юніори і еліта, народ почав напрягатисьі казати що хочуть якихось мужиків яких ніде нема... Тим паче я перепитувався на форумі що до проведення і як кому зручно, народу пофіг- додав категорію "мужики."

 

Ну вже що зроблено то зроблено... Наступний раз обіцяю виправитись!!! Дякую за коментарі.

 

Чекаю ше побажань та скарг, все врахую наступного разу!!!

вот за эти слова УВАЖЕНИЕ!)

достойный организатор,который достойно принял критику,и тем более сказал что будет исправлять)

а не то что сейчас мода есть,что если я что то сделал,то все должны говорить что круто,ибо они ничего не сделали,а я вот такой молодец)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так как я не вникал в соревнования юниоров, то в элите все было супер!Дима старался со всех сил,за что ему огромное спасибо!Сектора были на очень высоком уровне,чего я очень и ждал!Атмосфера Львова просто незабываемая!СПАСИБО!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах


п.с. якого фіга мені Сабецький (замінив  мого друга в суддівстві, коли мо поїхали)понаставляв неіснуючих  штрафних,якщо я не проходив, і тоді їхав в поїзді взагалі - не ясно)))
Він казав, що він якись "суддя 2 категорії" ..то пан суддя мав би знати, що за пропуск більш ніж 3х секторів - дискваліфікація. а не 46 штрафів з 40можливих..які я фізично не міг набрати) нутаке))

 

шо знач якісь?

а штрафні не неісну.чі а за не появу на сектор 10 штрафних

а за 3 сектора провтикав !!!!

це може з тебе якісь експерт.....

Змінено користувачем Вурдалака
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребят, все старались, у нас соревы первый раз были, мы за один день всё это сделали, народу на помощь было мало, но мы довели всё до конца. Респект Диме за то, что он смог всё это организовать, были проблемы с судейством, но идеального ничего быть не может, но в следующий раз мы сделаем всё как надо! Это всё равно огромный опыт нам и вам! Летом приезжайте к нам, город думаю всем понравился;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообщем атмосфера была норм! 

На счет организации - не провал, но можно естественно лучше!

Полезная критика: 

1) Эксперты в воскресенье... приехав в субботу утром, я уже был готов выступать..но не тут то было...и парни которые должны были идти в эту категорию просто уехали домой(

2) На сколько знаю, подставили спонсоры, призы это конечно не главное,но все же. 

3) Троеборье, нововведение которое еще не удалось полноценно провести... было бы круто, как планировалось в воскресенье всем собраться и сделать так,как полагается. 

А в остальном все понравилось, всем спасибо! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за замечания!!!

 

Хотел попросить всех спортсменов кто учавствовал на соревах, скинуть мне в приват или на мыло dimakoxx сабака mail.ru  свои данные: Имя фамилию, идентификацтонный код и место прописки!!! Эта инфа пойдет в федерацию и потом отчёт в городской совет. Чтобы они видели что триал развивается, и на след год попробую выбить у них денег на прведение сорев!!!!

 

Всем ещё раз спасибо!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо Диме за отличные соревнования

я на своем опыте знаю как сложно сделать хорошие соревнования, и очень благодарен ему за проделанную работу

нехватка судей это по-моему стандартная проблема всех наших соревнований)

трассы были интересные и амплитудные, и главное что все целыми остались после соревнований)

еще хочу отметить поразившую меня мощность некоторых парней - Ваня Малюта гепнул 3 метра, и почти взял 3 05, и Кока практически сделал морду на 11 потдонов (154 см)!

 

код отправил на мыло, и других призываю сделать то же)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name