Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

2-й Етап кубку України з велотріалу. м. Львів. 11-12.05. 2013.


Dimi4
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

post-3587-0-79679400-1367139974_thumb.jpg

 

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення заходу
2-й
Етап кубку України з велотріалу

Організація, відповідальна за проведення: Львівська обласна
федерація велоспорту

Виконавець: ЛОФВС
Юридична адреса : м. Львів вул. Самчука 8.
Відповідальна особа: Крупкін Дмитро Сергійович

Контакти відповідальної особи:
Мобільний тел. 067 2625227,
063 2456540
E-mail (електронна адреса): dimakoxx@mail.ru

Термін реалізації
заходу: 11.05-12.05. 2013р.

Місце реалізації
заходу: м. Львів вул. Підвальна (Скейт парк)

Мета заходу: - розвиток та популяризація
велосипедного спорту у м. Львові області та Украіни;

11.05.

10.00
Реєстрація спортсменів та ознайомлення з
трасами. (50 грн.)

11.00
Початок змагань (юніори, еліта)

16.00
Нагородження переможців.

21.00
After Party, запрошує PlayBar, проїзд Крива Липа.

12.05.
10.00.
Реєстрація спортсменів на тріалконтест (триборство)

11.00
Початок змагань.


15.00
Нагородження спортсменів та урочисте
закриття.

Спонсори:

Львівська міська рада, магазини спортивного
спорядження «Бумеранг», «Екстрем Стайл», «Драйв Спорт», тріал компоненти від магазину GO-ON.com.ua. «Extreme-Bicycle
Components» - продаж та ремонт велосипедів і комплектуючих всіх видів.
Тех. підтримка: енергетичний напій «Red Bull», ARTCONVOY (звук, сцена, світло).

Змінено користувачем Dimi4
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приїду полюбому)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кто захочет резервацию по хостелам сделать на эти даты, то звоните- дам координаты людей.

 

П.С. есть апартаменты на 16 человек: три больших комнаты по 4, 6 и 8 кроватей. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

встречу с вокзала и помогу добраться с другом куда угодно:)

пишите мне в вк когда кто приедет : id92526135

и телефон : +3809398322 один четыре.

Живу в 5-7 минутах от главного ж/д вокзала

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уверен что будет круто, плюс кто еще не бывал во Львове настоятельно рекомендую приехать, город красивейший, прямо дышит историей)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кто захочет резервацию по хостелам сделать на эти даты, то звоните- дам координаты людей.

 

П.С. есть апартаменты на 16 человек: три больших комнаты по 4, 6 и 8 кроватей. 

що за хостели?і які розцінки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В сотый раз про категории, объясните. В моем понимании если это кубок Украины и официальные соревнования то кол-во категорий должно быть одинаковое, соответственно и их название. Например на Хортице были 3 категории: любители, эксперты и элита. Тут написано только 2 категории: элита и юниоры. Так же и по названиям путаница кто как везде пишет и называет: мужчины, эксперты, любители, аматоры  и т.д. Прошу вменяемо рассказать. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

кто захочет резервацию по хостелам сделать на эти даты, то звоните- дам координаты людей.

 

П.С. есть апартаменты на 16 человек: три больших комнаты по 4, 6 и 8 кроватей. 

що за хостели?і які розцінки?

хостел знаходиться в 3-х хвилинах ходьби від центру і 5 хвилин до місця змагань. там є прохідні кімнати але ціна 130 грн з людини на добу. Відпишіть че резервувати його чи ні, бо місць просто не буде.... і на які дати?

 

В сотый раз про категории, объясните. В моем понимании если это кубок Украины и официальные соревнования то кол-во категорий должно быть одинаковое, соответственно и их название. Например на Хортице были 3 категории: любители, эксперты и элита. Тут написано только 2 категории: элита и юниоры. Так же и по названиям путаница кто как везде пишет и называет: мужчины, эксперты, любители, аматоры  и т.д. Прошу вменяемо рассказать. 

ну например на кубке мира нету категории "любители" и мужики. Официально есть: кадеты, юниоры, элита, ветераны. Из за того что людей будет не много, категорию кадеты и ветераны нет смысла делать... Может кто иначе счетает... 

 

Как скажите так и сделаю, не проблема. Хотите три категории, будет три.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

кто захочет резервацию по хостелам сделать на эти даты, то звоните- дам координаты людей.

 

П.С. есть апартаменты на 16 человек: три больших комнаты по 4, 6 и 8 кроватей. 

що за хостели?і які розцінки?

хостел знаходиться в 3-х хвилинах ходьби від центру і 5 хвилин до місця змагань. там є прохідні кімнати але ціна 130 грн з людини на добу. Відпишіть че резервувати його чи ні, бо місць просто не буде.... і на які дати?

 

>В сотый раз про категории, объясните. В моем понимании если это кубок Украины и официальные соревнования то кол-во категорий должно быть одинаковое, соответственно и их название. Например на Хортице были 3 категории: любители, эксперты и элита. Тут написано только 2 категории: элита и юниоры. Так же и по названиям путаница кто как везде пишет и называет: мужчины, эксперты, любители, аматоры  и т.д. Прошу вменяемо рассказать. 

ну например на кубке мира нету категории "любители" и мужики. Официально есть: кадеты, юниоры, элита, ветераны. Из за того что людей будет не много, категорию кадеты и ветераны нет смысла делать... Может кто иначе счетает... 

 

Как скажите так и сделаю, не проблема. Хотите три категории, будет три.

 

Просто наприклад я буду на юнісайклі змагатись,в категорії юніор-не хочу у дітей призи забирати,в еліту немає сенсу йти,бо з монстрами типу Руслана Улубаєва,Владушки Черниша,Янусика-панібрата-взагалі не бачу сенсу змагатись.Тому і хотілося б щось середнє,де і "тягаєшся" і дітей не ображаєш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зроби так я к було на 1 епапі

Любителі(юніори, тільки я так зрозумів що не по віковій категорії було), чоловіки і еліта - і всі були задоволені:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зроби так я к було на 1 епапі

Любителі(юніори, тільки я так зрозумів що не по віковій категорії було), чоловіки і еліта - і всі були задоволені:)

меня одного напрягает название "мужики"? понятно что мелочь но помойму   "эксперты" как то по лучше звучит 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что то такая путаница с категориями, юниоры это от 16 до 19 лет. И элита. А как же те которые младше 16 или старше 19 которые вообще не тянут элиту? Возьмите четко распишите.

Юниоры-возрастная категория или нет, сложность задуманых секторов. И так про все категории которые будут

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вообщем я делаю 3 категории: эксперты, элита и любители. Всех устрраивает??? 

 

по квартирам и хостелам что то комуто бронировать?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я буду с девушкой в ночь с 11 на 12, если можешь, забронируй нам какую то ночлежку, желательно на двоих

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я буду с девушкой в ночь с 11 на 12, если можешь, забронируй нам какую то ночлежку, желательно на двоих

:If you know what i mean:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name