Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Чемпіонат України з ВелоТріалу 2013 - документи, реєстрація


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Увага ! Інформація щодо Чемпіонату України з Велотріалу 2013!

Для участі  в Чемпіонаті вам необхідно:

  - Подати документи, і отримати картку учасника

  - Оформити довідку в Фіз.Диспансері (мати при собі на змаганнях)

  - Оформити страховку (мати при собі на змаганнях)

 

Детальніше:

- Подати документи в федерацію, і отримати картку учасника. Цього року зробити це простіше - можна й інтернетом.

Детальніше про картку учасника на сайті федерації

Скачати меморандум учасника інформацію,щодо картки в PDF

- Необхідно оформити довідку в Фіз.Диспансері (за місцем проживання) для участі в змаганнях з дисципліни "велосипедний спорт тріал" (або просто велоспорт)

- Оформити в будь-якій Страховій компанії страховий поліс - "велоспорт професійний (маунтинбайк)" - з покриттям не менше, ніж 5000 грн на дні проведення змагань,або на рік.

 

Обговорення календаря змагань: http://velotrial.com.ua/forum/topic/18295-календарь-соревнований-по-триалу-2013-год/

 

 

Для участия в соревнованиях организованных ФВСУ необходимо:

1. Карта участника, подать (с 01.12.2012 по 31.03.2013 после 31.03.2013 – стоимость + 25%):

Пакет из 4х дукументов:

  • Фотография 3×4  – 2 шт.
  • Копия паспорта или свидетельства о рождении
  • Копия идентификационного кода
  • Меморандум велосипедиста (распечатать последнюю страницу из документа под названием МЕМОРАНДУМ ВЕЛОСИПЕДИСТА, написать дату и расписаться)
Комиссия по велотриалу занимается этим до 25 марта 2013 года, после этой даты спортсмен обращается в ФВСУ

Эти 4 документа и 60 грн, отправить новой почтой на Улубаев Руслан город Новая Каховка склад 1 (оплачиваете доставку вы )  и сообщить номер декларации :

  vk .com/ruzlan_ulubaev ICQ 206-916–422, Skype ruzlanulubaev,Тел 099 33 63 193, Почта bios-88@mail.ru

 

2. Медицинская справка (предоставить при регистрации на месте соревнований) из областного спортивного диспансера, о том что спортсмену(ФИО и т. п.) разрешено заниматься данным видом велоспорта (обязательно на справке иметь 2 печати, одну от спорт врача, вторую от диспансера, иначе спортсмен не допускается до соревнований)

3. Страховка СПОРТИВНАЯ велоспорт профессиональный (предоставить при регистрации на месте соревнований)  на время проведения чемпионата (на дни проведения или на весь период соревновательного сезона) с покрытием не менее 5000 грн.

 

Можем сделать для любого спортсмена Украины! Цену уточним в ближайшее время на 2012 год, покрытие 7000 грн (для этого необходимо предоставить, ксерокопии паспорта и идентификационного кода)

 

 

VasDAf29FHo.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

попридумували всякої фігні якби для " покращення"... 

Змінено користувачем Radon ☢
  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це дійсно треба буде??

чи буде так як минулого року, шо всі поробили а на змаганнях нічого не вимагали

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно ли без этих всех бумажек учавствовать все годового рейтинга?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

попридумували всякої фігні якби для " покращення"... 

Ця  процедура працює вже 3тій рік, і все нормально. Що тебе не влаштовує?

 

це дійсно треба буде??

чи буде так як минулого року, шо всі поробили а на змаганнях нічого не вимагали

Чуваки, а ви в рейтингу були? 

ОТ.

А в мене стоїть кубок, і диплом від Федерації Велоспорту України, про те, що я чемпіон) Якось так... 

Кому тріал цікавий,як спорт - тому не проблема відправити кілька фото та папірців...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

попридумували всякої фігні якби для " покращення"... 

Ця  процедура працює вже 3тій рік, і все нормально. Що тебе не влаштовує?

 

3 рік? Це може для тебе 3 рік, раніше я такого не бачив. Можна всього цього не робити крім страховки і приймати участь, як раніше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а страховку на месте нельзя будет оформить?
и еще куда идут деньги за карточку учасникаили потом на каждых соревнования платить за участие не нужно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

попридумували всякої фігні якби для " покращення"... 

Ця  процедура працює вже 3тій рік, і все нормально. Що тебе не влаштовує?

 

3 рік? Це може для тебе 3 рік, раніше я такого не бачив. Можна всього цього не робити крім страховки і приймати участь, як раніше?

Давай проясню... це тема про ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ, а не про всі змагання України. Тільки про рейтингові етапи. Те, що в Рівному я, як організатор допустив всіх - це лише моя ініціатива, але всеодно в рейтингу були тільки зареєстровані. Чемпіонат України проводиться 3 рік під ряд.

 

а страховку на месте нельзя будет оформить?

и еще куда идут деньги за карточку учасникаили потом на каждых соревнования платить за участие не нужно?

Страховка на місці - залежить від організатора кожного етапу окремо.

Куди йдуть гроші - Описано в документах за посиланнями, будь уважніший)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.е. если я хочу "кубок", но у меня нет средств для всех бумажек, но я допустим выигрываю все соревы в одном классе например "любитель", то меня теперь шлют нах*й

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.е. если я хочу "кубок", но у меня нет средств для всех бумажек, но я допустим выигрываю все соревы в одном классе например "любитель", то меня теперь шлют нах*й

В тебе є гроші для поїздки,але немає 20грн на страховку? Не сміши))) 

 

Категорії любитель немає. 

 

Повторюю: 

ЦЯ ТЕМА СТОСУЄТЬСЯ НЕ ВСІХ ЗМАГАНЬ В УКРАЇНІ, А 4 ЕТАПІВ ОФІЦІЙНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ! 

 

Кому цікавий спорт - той без проблем зареєструється. Вам не по 10 років, що ви не можете 3 пункти зрозуміти... Хочете брати участь в офіційному чемпіонаті - читайте документи, реєструйтесь. Не хочете - для вас є позарейтингові змагання..типу Хортиця-кап, чи Київські чемпи. От і все

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якшо з цих всіх етапів я хочу тільки на один....

так само треба всі довідки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.е. если я хочу "кубок", но у меня нет средств для всех бумажек, но я допустим выигрываю все соревы в одном классе например "любитель", то меня теперь шлют нах*й

да

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саня, участие вне рейтинга как я понимаю как в том году?
Только страховка и оплата на регистрации?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что нужно что бы просто как зритель там находиться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что нужно что бы просто как зритель там находиться?

прийти треба тільки. але так не сильно цікаво, на ровері веселіше навіть просто подьоргатись там разом зі всіма))

Змінено користувачем 26"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name