Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

3 етап чемпіонату України в м.Славута


Jan
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім

18-20 травня в м. Славута (Хмельницька область) відбудеться 3 етап чемпіонату України з велотріалу

18 травня (пятниця)

приїзд учасників, огляд трас

19 травня (субота)

12:00-13:00 - реестрація

13:00-17:30 - змагання у категоріях Кадети, Юніори та Чоловіки

18:00 - нагородження переможців

20 травня (неділя)

11:00-12:00 - реестрація

12:00-16:30 - змагання у категорії Еліта

17:00 - нагородження переможців

 

Змагання проходимуть в парку, на площадці навпроти костелу (там один парк, і він не великий за розмірами, знайдете без проблем)

Траси будуть побудовані з деревяних колод, піддонів, катушок, спеціальних деревяних конструкцій, автомобілів та ін.

Суддівство здійснюватимиться згідно правил UCI

На місці змагань буде польова кухня для учасників, музика, та можливість створення наметового містечка

Спонсори змагань: спілка підприємців "Край", ГО "Ровер", команда "X-clan", туристичний клуб "Швендя", байкерський клуб "Стальна ліга", інформаційний портал slawuta.com.ua

Стартовий взнос 30 грн. Кожен зареестрований отримає наклейку з символом змагань та номер.

Під час реэстрації буде можливість оформити страховку прямо на місці змагань (ціна близько 10 грн)

Також ми домовилися за проживання у гуртожитку, кімнати на 5 чол, чиста постіль, туалет, вода, ціна 40 грн з чоловіка

 

Стосовно призів - будуть грамоти, медалі та кубки, а на цінні матеріальні призи на разі йде пошук спонсорів

Дістатися в Славуту не повинно бути проблемою, так як практично всі потяги на захід ідуть через Славуту

 

Від себе додам що траси будуть дуже цікаві і нестандартні для українських змагань,

суддівство буде здійснюватися суворо за правилами UCI. Я буду намагатися щоб змагання, суддівство і самі траси були

максимально близькі до європейських змагань

Запрошую всіх прийняти участь)

 

Також прошу відписуватися тих хто точно їде, і зазначати категорію в якій ви будете виступати

 

post-163-0-59378900-1336672909_thumb.jpg

Змінено користувачем Jan
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поїду!!! якщо категорія Чоловіки)) це екперт, то я туди!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми з Вовою будемо в Чоловіках.

 

Тільки ж зроби страхування на місці,ато незареєстровані не зможуть брати участь взагалі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приеду только на воскресение :)

 

от киева 300км до славуты :) надо ехать :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если все получится и мне привезут раму то я тоже поеду)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буде Досить Круто !

аби погода була норм :!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подумываю над тем, чтоб поехать, особенно если будет страхование на месте!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приїжайте до нас) БУДЕ КРУТО)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если все получится и мне привезут раму то я тоже поеду)

ап а что с марк 2??? и какая будет рама??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

додав декілька новин в головну тему:

 

Під час реэстрації буде можливість оформити страховку прямо на місці змагань (ціна близько 10 грн), буде страховий агент, але тільки на час реестрації, тому не спізнюйтеся. при собі потрібно мати паспорт та індентифікаційний код (можна просто виписати його)

Також ми домовилися за проживання у гуртожитку, кімнати на 5 чол, чиста постіль, туалет, вода, ціна 40 грн з чоловіка, і ще буде наметове містечко прямо біля місця змагань

на рахунок проживання відписуйте мені хто коли приїде і ми постараємося вас зустріити і поселити

 

ось іще карта як дістатися від вокзалу до парку

post-163-0-53116600-1336673466_thumb.jpg

 

Для побудови трас вже куплено 6 кубів колод, привезено купу товстих деревяних брусків, піддонів, також як перешкоди будуть використовуватися три авто - 2 запорожці і вантажівка

іще роздобудемо покришок, катушок і різних інших цікавих і нестандартних перешкод)

Змінено користувачем Jan
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кроме страховки надо еще документы? справка с диспансера нужна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нет, без справки тебя просто не будет в общем рейтинге (итогах всего года), а участвовать ты можешь

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотів спитатись: я неповнолітній, то що б зробити страховку мені треба свідоцтво про народження?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так,свідоцтво бери!

 

 

Як добратись з Рівного до Славути !

Електрички:

Рівне -Славута. Відправлення в 0.51, прибуття в 1.56

Здолбунів-Славута. 6.15 - 7.23.

 

та маршрутки з Автовокзалу. Острозький напрямок. часто ходять) Всі,що на Хмельницький , і в ту сторону підходять.

Ян Соколовский

є ще потяг зі здолбунова в 8 24 прибуває до здолбунова , відправляється в 8 49, прибуває в славуту в 9 45

але це потяг, білети на нього купіть зарання

а електрички з рівного в здолбунів

рівне 7 17 - золбунів 7 42 (сарни-здолбунів)

рівне 7 02 - здолбунів 7 27 (здолбунів - луцк)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось пару фоток з процесу побудови трас...ы це лише частина, купа всього нового буде за завтра)

post-163-0-39361200-1337280454_thumb.jpgpost-163-0-86585400-1337280528_thumb.jpgpost-163-0-04680900-1337280603_thumb.jpgpost-163-0-94041600-1337280661_thumb.jpgpost-163-0-52784800-1337280706_thumb.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name