Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Щорічний Відкритий чемпіонат з велотріалу в м.Рівне 2011


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Вже почалась підготовка трас! Відразу кажу - траси довгі)bicycle2.gif

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увага! всі питають про довідки - ДОВІДКА НЕ ТРЕБА!

 

*тільки свідоцтво про народження,якщо ви хочете в категорію Юніори,а по вас не видно,що вам 16)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я сьогодні взяв білети в суботу о 9 вже буду з друзями

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Круто,траси вже готові!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТРаси готові! Приїхали вже тріалісти з Одеси,Енергодара,Полтави...сьогодні чекаємо всіх інших. Удачі всім на змаганні!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

соревы прошли не плохо, мне понравилось))) сектора были интересные, было круто. Илья Рева упал, и пробил себе ногу, наложили швы(((( Илюха выздоравливай побыстрее!!! попробовали знаменитую пицу, ана крутая. за свою цену в 29 гривен ана большая 800 грамм, Димка Катренко сьел большую пицу, когда доел аш бледный стал))в целом мне очень понравилось, в следуший раз приеду обязательно. парни вам спасибо встретели, приютили. И отдельное спасибо Яну что приютил в первые сутки. вроде все что хотел все сказал))

 

Буду ждать следующих сорев:)

Змінено користувачем Foradona
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

соревы прошли не плохо, мне понравилось))) сектора были интересные, было круто. Илья Рева упал, и пробил себе ногу, наложили швы(((( Илюха выздоравливай побыстрее!!! попробовали знаменитую пицу, ана крутая. за свою цену в 29 гривен ана большая 800 грамм, Димка Катренко сьел большую пицу, когда доел аш бледный стал))в целом мне очень понравилось, в следуший раз приеду обязательно. парни вам спасибо встретели, приютили. И отдельное спасибо Яну что приютил в первые сутки. вроде все что хотел все сказал))

 

Буду ждать следующих сорев:)

Так,піца знатна була! ну і 20чоловік так нажерлись за 500грн))) Koshechka_08.gif

 

п.с. вибач за сік,але так ми поквитались) це була моя помста за дзвінки в 5 ранку)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п.с. вибач за сік,але так ми поквитались) це була моя помста за дзвінки в 5 ранку)

 

 

Та нечего))

Змінено користувачем Foradona
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name