Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Щорічний Відкритий чемпіонат з велотріалу в м.Рівне 2011


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати м.Рівне в рамках щорічного Відкритого чемпіонату з велотріалу, який завжди збирає багато тріалістів з різних областей України

 

Дата : 10.09(вересня).2011 , Субота

Місце проведення : р-н Радіозаводу, навпроти МЕГУ(кол.РЕГІ))

Початок реєстрації : 12:00

Початок змагань : 12:30

Участь платна, 20грн.

Змагання проходять за правилами UCI

 

Увага! Зміни в категоріях:

Категорії:

--ЕЛІТА

--ЕКСПЕРТИ (Експерт-Аматор) [/font]*

--ЮНІОРИ *

* УВАГА! до категорії ЮНІОР допускаються учасники,віком до 16 років(включно) - тобто строго вікова категорія!

* суддівська комісія може не допустити до категорії ЮНІОР певних осіб, якщо є дані,що ці особи не підходять за віком до строго вікової категорії. або певних осіб до невідповідних ним категорій

* Для підтвердження віку бажано мати при собі ксерокопію або оригінал паспорта/ або свідоцтва про народження для пред"явлення.

 

Траси будуть побудовані на бетонних плитах,цегляних масивах,які знаходяться на території з використанням місцевого рель"єфу. Трас буде багато,і вони будуть достатньої довжини!

 

Організатори:

РОГО "Ровер" http://x-clan.com.ua , "ENDORFIN SHOWS" http://endorfin-trials.blogspot.com/

 

Призова підтримка - Інтернет-магазин велосипедів,рам,компонентів та екіпіровки для велотріалу UPBIKES.COM.UA

інша підтримка уточнюється

 

контактні телефони:

Олександр 066 0452860 - Організація змагання

Вєтров Олексій Голова Правління РОГО "Ровер" (096)5711009

Соколовський Ян Заступник Голови Правління РОГО "Ровер" (097) 5699056

1111111111.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додам ще від себе: Завжди змагання організовував Ян, останні роки з моєю допомогою. Цього року я спробую організувати сам, звісно з допомогою членів нашої організації,але все ж ) Надіюсь,що всі будуть задоволені,всім сподобається)

 

Про формат змагань: я постараюсь використати досвід Хортиці та Чемпіонату України, буде введено регламент часу , довжини сектора та інші моменти.

Хоча я сам прихильник BIU, основна маса виступає за UCI , так і буде)

 

Про місто та попередні змагання: Всі ,хто був у нас - обов"язково знають,яка в нас піцца! Знаменита,серед тріалістів всієї країни, дуже смачна та порівняно дуже дешева) Ціни в нас в середньому трохи нижчі,ніж по Україні. Ціна на житло в районі 130-150 грн за 1 кімнатну квартиру зі всіма зручностями,в хорошому стані,або 160-200 за 2 чи 3 кімнатну за добу. З транспортом немає теж ніяких проблем - автобуси та поїзди на всі напрямки! (Змагання будуть проводитись в районі головного Автовокзалу )

 

ФОто з попередніх змагань: http://velotrial.com.ua/forum/topic/4364-%D1%84%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D1%96%D1%82-%D0%B7-%D1%87%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%83-%D0%B7-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%82%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%83-2010-%D0%B2-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D1%96-%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B5/page__p__34876__hl__%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B5+__fromsearch__1#entry34876

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буду то4но.. але на рахунок у4асті невпевнений покищо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увага! зміни в категоріях! Будьласка відписуйте,хто буде)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увага! зміни в категоріях! Будьласка відписуйте,хто буде)

 

ну ми з Ванькою точно будем, навіть якшо нога за 2 тижні повністю не заживе=))) ті страховки і так далі не потрібно???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну ми з Ванькою точно будем, навіть якшо нога за 2 тижні повністю не заживе=))) ті страховки і так далі не потрібно???

Страховки не потрібні. Будемо раді бачити)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еду, лечю, бегу, прыгаю, и что там еше возможно)))короче буду!

Змінено користувачем DeiMon
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.шо це ти з категоріями намутив? обгрунтуй таке рішення.. для 4ого?? це нелогі4но!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.шо це ти з категоріями намутив? обгрунтуй таке рішення.. для 4ого?? це нелогі4но!

Що саме не подобається чи нелогічно? ти в аматори хочеш? )))

Категорія юніори створена для того,щоб підтримувати молодь. В експертах будуть різні траси, не лише високі, ну а якщо ти сильний - то в про) Змагання це не має бути легко,так що...

Я не знаю,що тобі не подобається)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.шо це ти з категоріями намутив? обгрунтуй таке рішення.. для 4ого?? це нелогі4но!

Що саме не подобається чи нелогічно? ти в аматори хочеш? )))

Категорія юніори створена для того,щоб підтримувати молодь. В експертах будуть різні траси, не лише високі, ну а якщо ти сильний - то в про) Змагання це не має бути легко,так що...

Я не знаю,що тобі не подобається)

 

та неа. я в аматори ы незбирався.. якось в ВК тобы обясню шо мены непонравилось).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я, возможно, загляну на огонек с тернопольскими райдерами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взяли билеты, 9-го у вас, Сань ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и я буду 8го в 14:12))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

круто! Народ, беріть білети,приїжджайте на класний чемп!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю я тоже буду

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name